Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Wordpress Menülerde 404 Hatası

Wordpress Menülerde 404 Hatası

Merhabalar wordpress sitelerinizde menüler arası geçiş yaparken 404 hatası alıyorsanız eğer .htaccess dosyanızda eksik veya bozulma olmuş olabilir. .htaccess dosyasını düzeltmek için yapmanız gereken tek şey.

  • Sitenizin bulunduğu panel içerisine giriniz
  • Panel üzeirnden dosya yöneticisine giriniz. Cpanel kullanıyorsanız sitenizin bulunduğu dizine public_html dosyası içerisine giriniz. Pleks panel kullanıyorsanız eğer   httpdocs dosyası içerisine giriniz. 
  • .htaccess dosyasını bulunuz. Cpanel üzerinden bulamazsanız eğer sağ üst kısımdan çark işaretine tıklayınız ve gizli öğleri göster tikini işaretleyip save botonuna basınız ardından gözükecektir.
  • htaccess dosyasını düzenle diyerek içerisine giriyoruz ve aşşağıda ki kod bütününü kopyalayıp yapıştırınız. Kullanmış olduğunuz eklentiler .htaccess dosyası üzerinde ekleme yapmış olabilir.  Farklı sorunların çıkmaması için bu dosyayı değişitmeden önce bilgisayarınıza indiriniz. 
  •  İçerisinde ki kodları silip sizlere verdiğmiz kodları yapıştırdıktan sonra kaydet butonuna basıp sitenizde ki değişikliğe bakınız. Sorun büyük ihtimalle düzelmiş olacaktır. 


# BEGIN WordPress
RewriteRule ^index\.php$ – [L]
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-f
RewriteCond %{REQUEST_FILENAME} !-d
RewriteRule . /index.php [L]
# END WordPress


Bu işlemleri gerçekleştiremediyseniz eğer bizlere destek talebi ile ulaşabilirsiniz. Sizlere her konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacağız. 

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top