X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Sanal Sunucu Satın Alma

Sanal Sunucu Satın Alma

Bugün ki yazımızda en doğru şekilde sanal sunucu satın alma hakkında sizlere rehberlik edeceğiz.

Öncelikle ihtiyacınız olan konfigrasyonu doğru şekilde belirlemeniz gerekiyor bu esnada tabi ki satış öncesi destek hattımızdan 7/24 bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan sanal sunucu için trafik durumu, işlemci özelliği ve toplam disk kapasitenizi ön görmeniz gerekiyor.

Örnek vermek gerekirse mevcut hizmetiniz var ise üzerinden değerlendirme yapılarak veya ilk hizmetse bütçenize uygun olacak şekilde sanal sunucu kiralama paketlerimizi incelemenizi öneririz.

Başlangıçta ekonomik fiyatlarla vps sunucu paketlerimizi inceleyebilir sonrasında ise performans ihtiyacınıza uygun vds sunucu paketlerimize yükseltme yapabilirsiniz. Sanal sunucu satın alırken en önemli detay işlemci ve disk performansıdır. Tüm sanal sunucu paketlerimizde kullandığımız yeni nesil E5 işlemciler sayesinde üstün performans sağlıyor ve ek olarak tamamen SSD disk yapısıyla kusursuz bir hizmet vermeye gayret gösteriyoruz.

Sanal Sunucu Fiyatları

 

Sanal sunucu paketlerimizde fiyatlar işlemci ram ve disk oranıyla orantılı şekilde yükselmektedir, bazı hosting firmaları sanal sunucu paketlerinde arka planda gizleme yaparak yanıltabiliyor, benzer şekilde bir fiziksel sunucunun yük oranının tamamını kullanmak isteyenler ise sanal sunucu hizmetlerinde müşterilerine yavaşlık yaşatabiliyor. Teknofirst olarak bizler tamamen kısıtlamasız ve bir fiziksel sunucuda en fazla %75 kapasiteyle hizmet verdiğimiz için hiçbir performans kaybı yaşanmıyor. 

Hizmetimizin fiyatlarının ekonomik olması ise %100 müşteri memnuniyetine dayanmaktadır, neredeyse sıfır müşteri kaybıyla hizmet veren firmamız böylece kaliteli hizmet verdiğini kanıtlıyor.

Sanal Sunucu Kurulumu

Teknofirst olarak tamamen otomasyon sistemleriyle hizmet vererek hatayı sıfır'a indirmiş durumdayız. vds sunucu veya vps sunucu hizmeti satın almanız durumunda, otomatik olarak seçmiş olduğunuz işletim sistemi 15 dakika içerisinde kurulmaktadır. Kurulumu tamamlanan işletim sistemi şifreniz sizlere mail yoluyla ulaşıyor böylece hiçbir zorluk yaşamadan veya bir personelimizin kurulum yapmasını beklmeden sunucunuz anında hazır ediliyor.

Dilediğiniz takdirde müşteri panelinizden sanal sunucunuzu kapatıp açabilir, format atabilir şifrenizi değiştirebilir ve bir çok işlemi kendinizde yapabilirsiniz.

Sanal Sunucu Kirala

Teknofirst hizmet kalitesi gereği farklı veri merkezlerinde tamamen kendine ait ve üstün donanımlı sunucularıyla hizmet vermektedir. Sanal sunucu kiralamak istediğinizde Türkiye'nin en büyük veri merkezi Turkcell Ankara Datacenter veya Avrupa kıtasına yakın olarak Bursa DGN Datacenter içerisinde bulunan kabinlerimizden lokasyon tercihi yapabilirsiniz.

Çift lokasyon olarak Türkiye'de sadece Teknofirst hizmet vermektedir, çift lokasyondaki avantaj ise bir veri merkezinde oluşabilecek tüm sorunlara karşı hızlı bir şekilde diğer lokasyondaki sunucularımızla çözüm sunabilmekteyiz.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top