Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Hangi Hosting Paketini Seçmeliyim?

Hangi Hosting Paketini Seçmeliyim?

Hangi Hosting Paketini Seçmeliyim?

Değerli Ziyaretçilerimiz,

Web sitesi kurmak isteyenler için artık tüm işlemler Teknofirst.com sayesinde daha kolay hale geldi. İnternet sitemizden kolaylıkla domain tescil edebilir ve web hosting siparişi verebilirsiniz. Peki ya işinize en uygun hosting paketi hangisi?

Bu sorunun cevabını madde madde açıklayarak sizlere vermek istedik. 

1-) Blog siteleri için en iyi hosting:

Blog sitesi kuracak olan herkes için her zaman en iyisi wordpress hosting paketimizdir. Wordpress Hosting paketimiz sayesinde yüksek CPU oranı ve RAM miktarını rahatlıkla harcayabilir ve ziyaretçilerinize hızlı bir kullanım deneyimi sunabilirsiniz.

2-) E-Ticaret için en iyi hosting:

E-Ticaret siteleri için her zaman trafik limitinde zorlanmayan sınırları olmayan ve tamamen SSD disk yapısı ile kullanılan bir hosting hizmeti gereklidir. E-Ticaret yazılımlarıda bu gereksinimlere ihtiyaç duymaktadır bu yüzden e-ticaret projeniz için en iyi hosting paketi Profesyonel Hosting paketlerimizdir.

3-) Birden fazla web sitesi için en iyi hosting:

Birden fazla web sitesi barındırıyor ve CPU ve RAM kullanımında sorun yaşamak istemiyorsanız, Reseller Hosting paketlerimiz sizler için en iyi seçenek olacaktır.En düşük paketimiz 10 Site Barındırma hakkı tanımlarken 50 adet web sitesini barındırabileceğiniz paketlerimizde mevcut. Bayi Hosting paketlerimizde aynı zamanda web sitenize özgün nameserver'da oluşturabilirsiniz ve tüm sitelerinize ayrı ayrı CPU ve RAM ataması yapabilirsiniz. Ek olarak cPanel/WHM yönetimiyle rahatlıkla tüm işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top