Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

En Ucuz Hosting Hangisidir?

En Ucuz Hosting Hangisidir?

En Ucuz Hosting Hangisidir?

Yüksek kaliteli bir barındırma hizmeti satın almak için bu konuda Ekonomik Hosting Paktetleri bulunmaktadır. Uygun fiyat imkanlarıyla ekonomik hosting almak oldukça kolaydır. Bu barındırma hizmeti sayesinde daha ekonomik bir şekilde yüksek performansa sahip bir barındırma hizmeti satın almış olursunuz. Hosting paketleri arasında satın alabileceğiniz 4 adet paket türü bulunur.

  • Standart
  • Profesyonel
  • Business
  • Plus

Bu barındırma hizmetleri oldukça ekonomik olarak ön plana çıkmaktadır. Ön plana çıkan bu paketlerde en düşükten en çok imkan sağlayan özelliklerine kadar hizmetler bulunur. Örnek verilecek olunursa Standart bir barındırma hizmetinin özellikleri arasında 2 site barındırma özelliği mevcuttur. Diğer paketlerde bu rakam gittikçe yükselmektedir. Plus paketinde 5 site birden barındırma imkanı bulunmaktadır. Bu sizin ihtiyacınıza yönelik şekillenecek olan bir hizmettir. Bu hizmetleri sağlıklı bir şekilde almak için bütçenize göre hareket etmeniz tavsiye edilir. Kendi bütçenize göre oluşturabileceğiniz siteleri ihtiyacınıza göre barındırma hizmeti seçebilirsiniz.

Teknofirst Hosting Hizmetleri

Teknofirst hosting hizmetleri konusunda kullanıcılarına çeşitli imkanlar sağlamaktadır. Bu imkanlar ekonomik paketler ve daha birçok paketlerdir. Özellikle kendi bütçenize göre oluşturabileceğiniz birçok barındırma hizmeti bulunmaktadır. Kendi sitenize uygun olarak satın alabileceğiniz Hosting hizmetleri bulunur. Örnek olarak kendinize bir blog sitesi açmak istiyorsanız buna uygun olarak paketlenen Hosting hizmeti bulunmaktadır. Teknofirst, sizlere ekonomik olarak uygun fiyatlarla blog sitesi kurabilmeniz için Wordpress Hosting paket imkanı sağlamaktadır. Ziyaretçilerinize en hızlı şekilde hizmet sağlamak için bu konuda Wordpress Hosting hizmetlerinden faydalanabilirsiniz. Bunun dışında açacağınız site bir E-Ticaret sitesi olacaksa bu konuda biraz daha profesyonel bir yaklaşım gerekmektedir. Oldukça uygun fiyatlarla Profesyonel Hosting paketlerinden faydalanabilirsiniz. E-Ticaret yazılımlarında trafik limit olarak fazla zorlanılmaması gerekir. Bu nedenle Profesyonel olarak bir barındırma hizmeti satın alınmalıdır. Bunun yanında birkaç adet site açmak istiyorsanız buna yönelik uygun fiyatlı ekonomik paketler mevcuttur. CPU ve RAM konusunda herhangi bir sıkıntı yaşamak istemeyen kişiler bu konuda Reseller hosting paketlerine bakabilirler. Bu konuda 10 tane birden sitenizi aynı barındırma hizmetiyle birlikte kullanabilirsiniz.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top