Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Bayi Hosting Satın Al

Bayi Hosting Satın Al

Bayi Hosting Satın Al

Günümüzde Bayi Hosting satın almak oldukça karlı bir iştir. Bunu bilen birçok insan Reseller Hosting alımlarına yönelmiştir. Neredeyse bu konuda bir patlama meydana gelmiştir. İnsanların bu şekilde patlama göstermesiyle birçok kişi bu konuda markalaşma yoluna gitmiştir. Markalaşma yoluna giderek birçok insana tekli olarak hosting hizmeti sağlamaktadır. Reseller Hosting, içerisinde birden fazla sitenin barınabildiği bir hizmettir. Bu nedenle birçok kişi kendilerine markalaşma yolunda tecrübe adına böyle bir adım atabilir. Markalaşma yoluna gidildiğinde düzenli gelir akışı sağlanarak güzel kazançlar elde edilebilir.

Bayi Hosting Avantajları

Bayi Hosting almanın birçok avantajı bulunur. Bu avantajlardan ilki uygun fiyattır. Reseller hosting fiyat anlamında oldukça ekonomiktir. Birçok kişi normal bir hosting hizmeti yerine reseller hosting satın almayı tercih eder. Ayrıca düşük maliyet ve yüksek kazanç getirdiği için tercih edilmektedir. Avantajlarından biriside kolay yönetebilme özelliğidir. Reseller hosting hizmetlerinde yönetim şekli paneller üzerinden kolayca gerçekleşebilir. Bayi hosting hizmetini satın alan herkesin bu konuda en iyi avantajı tecrübedir. Reseller Hosting satın alarak bu konuda markalaşma yoluna giden herkes kendisine değerli bir iş deneyimi sunar. Bu işi yapan birçok kişi kendi Web hosting şirketini kurabilir. Bu nedenle sadece kendinizin yönettiği bir firmada müşterilerinize hitap edebilirsiniz. Bu durum birçok insanın sorumluluk sahibi olmasına katkı sağlar.

 Teknofirst Bayi Hosting

Teknofirst sitesi içerisinde Reseller (Bayi) Hosting hizmetlerinden faydalanabileceğiniz birçok paket mevcuttur. Bu paketlerden oldukça uygun fiyata yararlanmak istiyorsanız kendi bütçenize göre bir adım atabilirsiniz. Sitede yer alan paketler şu şekildedir;

  • Small Reseller
  • Medium Reseller
  • Large Reseller
  • XLarge Reseller

Bu paketlerin aralarındaki tek fark site barındırma sayısıdır. Bunun dışında bir fark yoktur. Buna göre Small reseller paketinde 10 site, Medium reseller paketinde 20 site, Large reseller paketinde 30 site ve XLarge reseller paketinde 50 site barınabilir. Bunun dışında ortak olarak Panel hizmeti, sınırsız SSD disk alanı, Sınırsız trafik alanı ve özel nameserver imkanı bulunur. Bu hizmetlerden yararlanmak için kendinize en uygun olan seçeneği satın alabilirsiniz.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top