Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Teknolojik Alt Yapımız

Teknolojik Altyapımız

Tekno First Bilişim tüm paylaşımlı web sunucularını Türkiye'de bulunan veri merkezlerinde, kendi network altyapısı (sadece Türkiye) üzerinden hızlı ve güvenilir bir şekilde internet erişimine sunmaktadır.

Kurumsal ölçekli donanımlarımız sayesinde en az downtime garantisi veriyoruz. Web sitelerinizden en iyi performansı elde edebilmeniz için altyapımızı özenle hazırladık. Yedekli hattımız sayesinde de web sitelerinizi mümkün olabilecek en yüksek hızlarda servis ediyoruz.

Kurumsal ve Güvenli Sunucular

Tekno First, sunmuş olduğu tüm hizmetlerde yüksek performans ve güvenliği ön planda tutar. Günümüz teknolojisini yakından takip ederek teknik ekipmanlarını ileriye dönük olarak her zaman planlar ve uygular.


Kesintisiz İnternet Erişimi

Web site ve uygulamalarınızın barındırıldığı sunucularımız Türk Telekom omurgasına yurtiçinden direkt olarak bağlıdır. Sahip olduğumuz yedekli Turknet bağlantısı sayesinde Turk Telekom tarafında oluşabilecek hat problemlerinde herhangi bir kesinti yaşamadan direkt olarak yedek hattımız devreye girmektedir.

Güvenli, kesintisiz ve hızlı internet bağlantımız sayesinde siteleriniz yurt içinden ve yurt dışından mümkün olabilecek en hızlı şekilde yayınlanır.


7/24 İzleme ve Destek

Veri merkezlerimiz ve Network sistemlerimiz 7/24 izlenmekte ve kayıt altında tutulmaktadır. Tüm destek talepleriniz için destek ekiplerimiz vardiyeli olarak görev yapmaktadır.

Tüm paylaşımlı hosting hizmetlerimiz e-posta ve destek sistemi kapsamındadır. Kurumsal paket sahibi müşterilerimiz sürekli telefon desteği alabilmektedirler. Profesyonel destek hizmetimiz sayesinde bireysel hosting çözümlerimizde destek bildirimi talepleriniz ortalama 45 dakika içerisinde cevaplanmaktadır. Kurumsal hosting çözümlerimizde ise sürekli telefon desteği ile anında destek hizmeti sunulmaktadır.

İzleme sistemlerimiz sayesinde oluşabilecek hatalar en kısa sürede tespit edilmekte ve denetlenmektedir.

Web site ve uygulamalarınızı Türkiye'de bulunan HP ve SuperMicro Blade marka rack tipi storage sunucular üzerinde barındırmaktayız.

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top