Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Hakkımızda

HAKKIMIZDA

Tekno First Bilişim, kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, profesyonel yazılımlarıyla, yenilikçi PR anlayışıyla ve üstün performans sunucu özellikleriyle hizmet vermektedir.

İşletmelerin ticari hayatını şekillendiren web tasarım ve dijital reklam çalışmalarını günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla hazırlayıp işletmelerin dijital markasını en iyi şekilde faaliyete geçirmek vizyonu ile Tekno First Bilişim, 2019 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, sınıfının en iyisi yazılımları ve sunucuları bünyesinde barındıran Tekno First Bilişim, çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.

Web tasarım, hosting(sunucu), E-Ticaret danışmanlığı, kurumsal kimlik ve logo tasarım, sosyal medya danışmanlığı, profesyonel video çekimi ve montajı, dijital reklam danışmanlığı, siber güvenlik hizmeti olmak üzere 8 sektörde faaliyet gösteren Tekno First Bilişim mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknolojik alanındaki yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürmektedir.

Tekno First Bilişim’in ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Tekno First Bilişim, sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

Kurumsal Bilgiler

TEKNO FİRST BİLİŞİM

V.Dairesi: SİVAS / SİTE VERGİ DAİRESİ

Vergi Kimlik No: 2570885946 - 9870093691

Ortalıklık No: 811 114 7322

Yer Sağlayıcı Belgemiz : Tıklayın

E-PostaAdresi: info@teknofirst.com

Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top