X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar

Hakkımızda

"Geçmişten Günümüze"

Tekno First kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, profesyonel yazılımlarıyla, yenilikçi PR anlayışıyla ve üstün performans sunucu özellikleriyle hizmet vermektedir.

İşletmelerin ticari hayatını şekillendiren web tasarım ve dijital reklam çalışmalarını günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla hazırlayıp işletmelerin dijital markasını en iyi şekilde faaliyete geçirmek vizyonu ile Tekno First 2019 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, sınıfının en iyisi yazılımları ve sunucuları bünyesinde barındıran Tekno First çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.

Web tasarım, hosting(sunucu), E-Ticaret danışmanlığı, kurumsal kimlik ve logo tasarım, sosyal medya danışmanlığı, profesyonel video çekimi ve montajı, dijital reklam danışmanlığı, siber güvenlik hizmeti olmak üzere 8 sektörde faaliyet gösteren Tekno First mevcut hizmet verdiği sektörlerin yanı sıra teknolojik alanındaki yeni yatırımlarıyla büyümesini sürdürmektedir.

Tekno First'ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan Tekno First sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

Kurumsal Bilgiler
TEKNO FİRST BİLİŞİM / WEB PORTALI FAALİYETLERİ

V.Dairesi: SİVAS / SİTE VERGİ DAİRESİ

Ortalıklık(Vergi Kimlik No): 257 088 5948

Yer Sağlayıcı Belgemiz : Görüntülemek İçin Tıklayın
E-Posta Adresi: info@teknofirst.com


Top