Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli
%99.6 UPTİME
7/24 DESTEK
EKONOMİK FİYATLAR
%100 MEMNUNİYET

TeknoFirst, kaliteli hizmet ve üst düzey müşteri desteği sunarak, müşterilerine yüksek marka kalitesi kazandırma yolunda, üstün performans sunucu donanımlarıyla 7/24 kesintisiz hizmet vermektedir.

İşletmelerin ticari hayatında önem arz eden kesintisiz ve kurumsal hizmeti, günümüz çağına uygun ve yenilikçi bakış açısıyla sunarak işletmelerin dijital yolculuğunda en güvenli şekilde barındırma vizyonu ile TeknoFirst 2019 yılında kurulmuştur.

Müşterilerinin yanı sıra çalışanları, iş ortakları ve hatta rakipleri için bir tutkuya dönüştürecek, en iyi hizmeti sunmayı gaye edinmiş TeknoFirst, çalıştığı alanlarda küresel bir lider olma hedefiyle günden güne kendini geliştirmektedir.

Tekno First'ün ulaştığı başarının arkasında, müşteri odaklı ve profesyonelliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı yer almaktadır. Bu yaklaşımın bir sonucu olarak, yalnızca Türkiye değil başta Hollanda ve Almanya olmak üzere yurt dışında işbirlikleri ve müşterileri bulunmaktadır.

Hayata geçirdiği tüm kurumsal projelerinde sorumluluklarının bilincinde olan TeknoFirst, sektöre öncü ve örnek olma amacıyla hareket ederken, hizmetleriyle ülke ekonomisine ve teknolojisine katkı sağlamaktadır.

TEKNOFIRST HİKAYESİ

Bir sunucu ile hizmet vermeye başlayarak, sürekli kendini geliştirerek ve yatırımlarını sürekli büyüterek, mevcut olarak 3 farklı lokasyonda hizmet veren bir kapasiteye erişmiş 2 genç girişimcinin markasıdır TeknoFirst.

TEKNOFIRST AYRICALIKLARI

  • - %100 Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı.
  • - Ekonomik fiyat politikası, Türkiye ekonomisine katkı.
  • - Müşteri odaklı bakış açısına sahip teknik destek ekibi.
  • - Taahhüt ettiği hizmeti benimseyici 7/24 destek sağlayıcı.
  • - Faturalı ve sözleşmeli hizmet veren kurumsal iş ahlakı.
  • - Yer sağlayıcı belgesi ile Yasal gereksinimleri eksiksiz yerine getiren hosting şirketi.
  • Ekibimizle Tanışmak İçin Tıkla
Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top