Premium Sanal Sunucular M2 SSD Stoklarla Sınırlıdır.
Müşteri Paneli

Bilgi BankasıYedekleme sisteminiz varmıTEKNO FİRST hosting sunucuları, profesyonel sunucular üzerinden gelişmiş raid sistemiyle hizmet vermektedir. Diskler birden fazla disk havuzunda yedeklemeli olarak çalışır. Sunucuda disk bozulduğunda sistem durmaz ve çalışmaya devam eder. Bozulan disk herhangi bir kesinti olmadan değiştirilerek sorun giderilir. 

En kötü ihtimalle birden fazla diskin aynı anda bozulduğunu yada raid sisteminin çöktüğünü düşünürsek, periyodik olarak sistem tarafından otomatik yedeklenen yedekleme ünitesinden tüm veriler geri aktarılabilmektedir. Sitenizin başına gelecek olumsuz bir durumda yedeğinizle ilgili destek bildirimi açabilirsiniz. Tüm olumsuz durum düşünülerek önlemler alınsa da, verilerin güncel olarak kontrol panelinizden bilgisayarınıza indirerek saklamanız önerilmektedir. 

TEKNO FİRST sunucu yatırımlarını yaparken sunucularda olabilecek en kötü senaryoları düşünerek yedekleme altyapısını geliştirmektedir. Tüm sunucularımız özel yedekleme ünitelerine alınan hizmete göre periyodik yedeklenmektedir. Standart hosting servislerinde yedekleme haftalık olarak yapılmaktadır. İstenilen hesabın yedeği günlük yedekleme satın alınarak günlük yedeklenebilmektedir. 

Yedekleme sistemi kötü bir durumda kullanılabilmesi için otomatik yapılan bir işlemdir. Sunucular tarafından belirli günlerde yedekleme otomatik yapılır.
Her ne kadar yedekleme de yapılsa , müşterilerimizin site yedeklerini kendi bilgisayarlarında herzaman güncel olarak bulundurmaları önerilir.

Aradığınız Bilgiyi Bulamıyor musunuz?

Bilgi bankasını detaylı olarak incelediniz, fakat ihtiyacınız olan bilgiyi bulamıyorsanız,

Bir Destek Talebi Oluşturun.
Faydalı Buldunuz mu?
(171 defa görüntülendi. / 4 kişi faydalı buldu.)
Kaydol Müşteri Paneli
Whatsapp Satış Öncesi Destek Kurumsal Çağrı Merkezi
Top